Kasiinomängud reklaamivad Kenny Rogers iPhone’i jaoks

Kasiino

Esimene punkt pannes kasiino taskusse või kotti praktiliselt iga inimene on saabunud mängides mängude kättesaadavaks iPhone ja iPodid. Kenny Rogers, “Mänguri kuulsus”, liitunud jõud Mynumoga, et tuua oma kasiinoklubi mängud iphone’ile kõikjal.

Mynumo, mis pakub mänge Root Casino Estonia Latest, mis bowling, golf ratsutamine vahemikus ja backgammon spetsialiseerunud telefoniliin, nüüd hulka rulett, pokker, blackjack ja sooned koos Gamblermobile.com. Rogers.

Kuigi praegune kokkulepe võimaldab mängida ainult arvuti vastu, arvatakse, et uued vooluvõimalused peavad varsti vabaks vabastama, mis võimaldaksid mängijatel nägu konkureerida, vastupidine, kui nad mängivad ja sisesta mitme mängijaga turniirid.

“See on põnev pakkuda uusi mängukogemusi uuenduste ja põhjalike seadmetega,” ütles Kenny Rogers. “Ma olen suur fänn ja ma võin teile öelda, et meie kasiinomängud näevad ja mängivad suurepäraselt iPod ja iPhone’i puudutamisel.”

Harold Weiner, vabatahtlik, kes kontrollis mängude võrgus, ütles: “Mängi nagu online-kasiino. Kõik on väga lihtne kasutada; Ma armastasin Blackjack nii palju, ma tundsin, et Las Vegas tuli mu telefonile.”

Kui te vältida mõte online föderaalvalitsus, mis mängib seda oli problemaatiline, oodake, kuni te arendate iPhone mängud täielikult. Niikaua kui seal on mängijad korraldada ja suudavad lahendada nagu maja, mängurid saavad mängida raha igal ajal võtta telefoni. Proovige kohandada 50 miljonit telefoni, mis kauplevad “virtuaalses” raha … kuni offline osalejate koosoleku vahetada rahalisi vahendeid.

Kõik ebaseadusliku raamatupidaja tahaksin nüüd teha oma kasiinotööd ja isegi kui õiguskaitse kasutab Wirelee, oleks ainus test inimesed, kes naudivad mänge kujuteldava rahaga kraapimissüsteemiga.

Seega on in-line mängurid, kes usuvad, et nad on rünnanud valitsuse seisukohast online-kasiino tööstuse vastu, rõõmusta! Varsti on saadaval paljud pistikupesad, ei ole õiguse tõhusalt keelata mugav kasiino, mis mängib kõikjal riigis.